Третє засідання комісії з питань погашення податкового боргу та збільшення надходжень до бюджету Білогірської селищної рад

Дата: 16.12.2022 17:40

Сьогодні, 16 грудня 2022 року, під головуванням заступника Білогірського селищного голови Романа Муляра відбулося третє засідання комісії з питань погашення податкового боргу та збільшення надходжень до бюджету Білогірської селищної ради.

Члени комісії спільно з запрошеними: начальником Білогірського відділення ДПІ Василем Олуйко, завідуючим сектором погашення боргу Ізяславського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерієм Олійником, головою бюджетної комісії Сергієм Яловчуком та старостами округів розглянули питання погашення податкового боргу по податках та зборах до місцевих бюджетів суб’єктами підприємницької діяльності та фізичними особами за січень-листопад 2022 року.

Старост громади зобов’язали провести роботу щодо погашення заборгованості мешканцями підзвітних їх округів по земельному податку, орендній платі, тощо. Особливу увагу було приділено вирішенню проблеми по податковому боргу ТД «Білогір’я-молокопродукт». Обговорено план дій стосовно вирішення проблемних питань по інших суб'єктах господарської діяльності.