З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2022 09:16

Шановні енергетики!

З нагоди професійного свята прийміть мої найщиріші привітання. Кожен з вас вибрав для себе дуже непросту професію: вашу щоденну працю, зазвичай, рідко хто помічає, як і мало хто враховує складні умови праці. Світло в оселях завжди було звичним благом, в той час мало хто усвідомлює, що для стабільного функціонування енергетичної системи приходиться працювати вдень і вночі, у будні та свята, у мороз і спеку.

В День енергетика хочу побажати всім працівникам енергетичної промисловості міцного здоров’я, терпіння та енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань. Нехай труднощі, з яким зіткнулася Україна, чим швидше відійдуть у минуле і на території всієї країни знову запанує мир. Не дозволяйте жодним проблемам, обставинам та атакам загасити ваше внутрішнє світло. Зі святом!

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК