З Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2023 17:46

Шановна громадо!

З давніх-давен Різдво Христове було особливим святом для кожного українця. Різдвяні вертепи, дитячі колядки, вечори у колі сім’ї, все це було та залишається невід’ємною складовою української культури, наших звичаїв та традицій.

Цього року, через російське вторгнення, Різдво, які і усі інші свята, має гіркий присмак. Багато родин збираються за сімейним столом не в повному складі, для багатьох всі думки пов’язані не з святкуванням, а з близькими, які зі зброєю в руках захищають країну від ворога зі сходу. Кожному з нас слід пам’ятати, що саме завдяки нашим воїнам ми можемо сьогодні збиратися на смачну кутю, саме за захисників повинні бути молитви усіх українців в ці різдвяні вечори.

В цей день хочу побажати усім довгоочікуваного миру, який неодмінно запанує на території нашої країни. Міцності кожному, терпіння та віри в майбутню перемогу.  Вірю, що миті переживань та тривоги вже зовсім скоро зміняться на радісні емоції викликані звільненням чергових українських територій, поверненням близьких до рідних домівок та жовто-блакитним прапором на всіх тимчасово окупованих територіях.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК