Рекомендації від ДСНС України стосовно правильної експлуатації електрообігрівача

Дата: 13.01.2023 09:24

Зі зниженням температури навколишнього середовища досить часто люди рятуються від холодів електрообігрівачами, які за неправильного використанням стають причиною пожеж. Для недопущення надзвичайної ситуації дуже важливо дотримуватися правил безпеки:

• Користуйтеся тільки сертифікованими та справними приладами.
  • Використовуйте електрообігрівачі за призначенням. Вони не пристосовані для сушіння одягу.
  • Тримайте обігрівачі якнайдалі від штор, меблів, дерев’яних та легкозаймистих речей.
  • Не залишайте електроприлади без нагляду, а коли виходите з дому - вимикайте.
  • Регулярно очищайте нагрівачі від пилу та сміття. Сторонні речовини та предмети від нагрівання можуть загорітися.