З Днем соборності України!

Дата: 22.01.2023 07:51

Шановна громадо!

З нагоди Дня соборності України прийміть мої щирі слова привітання. Цей день без сумніву один з найвизначніших для історії нашої країни, адже, 104 роки тому, у Києві, було проголошено Акт Злуки, згідно з яким відбулося об’єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.

Протягом століття в державі-агресорі неодноразово змінювалося керівництво, не змінювалось лише їх намагання знищити українську націю. Проте, попри втрату державності 1921 року, попри радянські утиски, наша національна ідея жива. Незважаючи на російську інтервенцію 2014 року, попри повномасштабне вторгнення 24 лютого минулого року, Україна була єдиною, є і буде.

В цей день хочу побажати мешканцям нашої громади оптимізму, впевненості в завтрашньому дні та віри в Збройні сили України, які попри нелюдські труднощі женуть ворога з українських територій. Вірю, що вже зовсім скоро серед великих державних свят нашої країни на календарі з'явиться ще одне – День перемоги над російськими окупантом.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК