Жителька села Семенів Ващук Ганна Григорівна відсвяткувала свій столітній ювілей

Дата: 17.02.2023 15:28

100 років – це не просто красива дата, це мудрість прожитих років, приклад для наслідування молодим поколінням. Досягнути 100-літнього віку вдається одиницям, ще більша рідкість зустрічати свято в бадьорому настрої, в колі рідних та близьких.

Яскравим прикладом являється наша сьогоднішня ювілярка з села Семенів Ващук Ганна Григорівна. Про її життя можна писати книгу. На своєму віці вона пережила страшні роки Голодомору, роки Другої світової війни. Після війни вона працювала секретарем в сільській раді, маючи повагу зі сторони односельчан. Разом з чоловіком Ганна Григорівна виховала п’ятеро дітей за що, свого часу, отримала почесне звання «Мати-героїня». Люблячі діти не єдина гордість ювілярки: дев’ятеро внуків, дванадцять правнуків – дійсно велика й дружня родина, з уст якої сьогодні не стихають слова привітань.

З нагоди свята, Білогірська селищна рада завітала до ювілярки. Керуюча справами виконавчого комітету Юлія Панасюк, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зоя Басок та місцевий староста Юрій Куц привітали іменинницю зі столітнім ювілеєм. Хочеться побажати Ганні Григорівні в першу чергу міцного здоров’я, турботи від близьких і звісно стати свідком ще однієї перемоги та вигнання окупантів з українських земель.