З Міжнародним днем рідної мови!

Дата: 21.02.2023 09:50

Шановна громадо!

Щорічно, 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Нагадаймо собі, наскільки важлива мова для кожного народу - це його історія, його світогляд, його ідентифікація у світі.

Значення мови чудово відображають рядки відомої української поетеси Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

У наш час, коли російський агресор намагається знищити все українське, надзвичайно важливо, щоб у нашому суспільстві люди навчились любити та цінувати рідну мову, а також пишатися тим, наскільки вона мелодійна, багатогранна та багата. Слід пам’ятати, що мова є ключем до розуміння один одного та побудови сильніших та більш згуртованих спільнот.

Кожен повинен задати собі питання: чи прийшов би ворог на нашу землю, якби не було мовного поділу, чи було б кого «захищати»? Тому дуже важливо дбати про збереження нашої рідної мови як частини нашої культурної спадщини, щоб зміцнити нашу національну оборону та запобігти агресії з боку ворогів.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК