A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 15.03.2023 16:09
Кількість переглядів: 82

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))в межах закупівлі UA-2023-03-10-010006-a

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогірська селищна рада, 30200, вул.Шевченка,44, Шепетівського району, Хмельницької області. Код ЕДРПОУ 04403143. Замовник відповідає категорії згідно пункту 1 частини 4 статті 2 Закону.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Нафта і дистиляти ДК 021:2015: 09130000-9 (Дизельне паливо ДК 021:2015: 09134200-9; Бензин А-95 ДК 021:2015: 09132000-3). 

3. Очікувана вартість, обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення: 877 200,00 грн. (вісімсот сімдесят сім тисяч двісті гривень 00 коп.), у тому числі ПДВ. 

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, а також моніторинг цінової політики по регіону та відповідно до аналізу цін потенційних постачальників, які здійснюють продаж аналогічного товару на території Білогірської селищної ради  Хмельницької області.

отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій (або, наприклад, очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. 
Розрахунок потреби на пальне у 2023 році підтверджений розрахунками:
— фактичних видатків на пальне у 2022 році на дані транспортні засоби;
— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

4. Нормативно-правове регулювання. Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

5. Процедура закупівлі. Застосовується процедура відкриті торги з особливостями.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Термін постачання — з березня 2023р. (або з дати укладання договору) по грудень 2023р.

У разі закупівлі бензину. За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

У разі закупівлі дизельного палива. За своїми характеристиками і показниками повинне відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Паливо дизельне має бути виготовлене виключно з нафтової сировини і не повинне містити метилові /етилові естери жирних кислот.

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

АЗС Учасника, через які  буде здійснюватися реалізація  бензину та дизельного пального, повинні  знаходиться за місцезнаходженням АЗС Учасника на території Білогірської селищної ради  Хмельницької області.  Учасник має підтвердити знаходження не менше однієї власної або орендованої/партнерської АЗС та надати перелік таких АЗС (вказати їхні адреси, назви, види палива, що пропонуються до реалізації) у складі тендерної пропозиції. 

Придбання  палива буде  здійснюватися Покупцем по талонах  (бланках-дозволах) зі строком дії не менше ніж до 1 рік. Заправка паливом повинна здійснюватися цілодобово на відповідних АЗС Учасника,  перелік та місцезнаходження яких пропонується Учасником у  тендерній пропозиції. Отримання талонів (бланків-дозволів)  від Учасника Замовнику проводиться протягом 2023 року частинами за  узгодженням сторін. 

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь