З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 07:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

З нагоди вашого професійного свята прийміть мої найщиріші привітання. Ваша праця є однією з основ комфортного життя у нашій громаді. Незважаючи на складну ситуацію в країні, ви працюєте не покладаючи сил, забезпечуючи чистоту наших вулиць та безперервне постачання комунальних послуг. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу, цінність якої особливо сильно відчувається в моменти тимчасової відсутності води, тепла чи інших звичних благ для кожного з нас.

В цей день я хочу побажати кожному з вас, перш за все, повернення до мирного життя та швидкої перемоги нашої країни. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, затишку та впевненості в завтрашньому дні. Нехай ваша праця завжди отримує високу оцінку від суспільства та повагу. Щира подяка вам за вашу сумлінну працю на благо нашої громади!

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК