Білогірська ДЮСШ - срібний призер міжобласного футбольного турніру

Дата: 03.04.2023 08:47

2 квітня 2023 року команда юнаків Білогірської ДЮСШ з футболу 2012 р.н та молодші прийняла активну участь у відкритому футбольному турнірі м.Нетішин.

Участь в турнірі приймали 10 команд з Рівненщини, Тернопільщини, Львівщини та Хмельниччини:
м.Нетішин;
смт.Білогір'я;
м Славута;
м.Звягель;
м.Ізяслав;
м.Остріг;
м.Полонне;
м.Красилів;
м.Броди;
ФК Поділля м.Хмельницький.

Ігри проходили за коловою системою шляхом поділу на 2 групи. Команда Білогірської ДЮСШ вигравши свою групу, зійшлася у фіналі з господарями турніру ДЮСШ м.Нетішин.

У фінальній грі, в основний час переможця визначено не було, рахунок 2-2. Все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті. Щоб визначити переможця команд прийшлось виконати 12 ударів, на жаль, фортуна була на стороні команди з Нетішина.

У підсумку почесне 2 місце. Це чудовий результат та досвід юним гравцям. Адміністрація Білогірської ДЮСШ вітає команду та тренера Левчука А.С, а також виражає слова подяки генеральному директору ТОВ НВА "Перлина Поділля" Іващуку Сергію Петровичу за сприяння у виїзді команди на турнір.

За матеріалами сторінки Білогірської ДЮСШ в Фейсбук