З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Дата: 07.04.2023 14:00

Шановна громадо!

7 квітня християни відзначають одне з дванадцяти найбільших релігійних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці. Саме в цей день архангел Гавриїл з'явився Діві Марії і повідомив благу звістку про те, що вона стане матір'ю Сина Божого Ісуса Христа.

Другий рік поспіль наша країна відзначає це велике свято з вірою та надією почути свою благу звістку, звістку про те, що війна закінчилася. Кожен з нас вірить у те, що перемога не за горами. Завдяки нашим військовим, ця віра з кожним днем лише міцнішає, хоча ціною жахливих втрат, і ми повинні пам'ятати про це.

З нагоди свята Благовіщення я хочу побажати кожному миру, стабільності та добробуту. Нехай всі наші захисники, як найшвидше, повернуться до рідних домівок, а в душі кожного жителя нашої громади запанує гармонія та спокій. Бажаю усім Божого благословення, злагоди у сім'ях, чистих помислів та дій.

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК