Мистецька арт-терапія "Подорож у країну Здоров'я"

Дата: 12.04.2023 09:50

«У здоровому тілі – здоровий дух» - крилатий латинський вираз, який не втрачає своє актуальності протягом тисячоліть. Пропаганда здорового способу життя особливо важлива в умовах сьогодення, коли все більше молоді та дітей свій вільний час проводять не на свіжому повітрі, а підкорюючи віртуальний світ.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який відзначався 7 квітня, колектив Центру культури та дозвілля Білогірської селищної ради організував спортивну розвагу для дітей, яка відбулася в рамках мистецької арт-терапії та отримала назву "Подорож у країну Здоров'я".

Юним учасникам було запропоновано пройти квест, під час якого вони зустрілися з казковими персонажами, ролі яких зіграли артисти ЦКіД. Радісно була сприйнята дітьми пропозиція зіграти в розважальні ігри, взяти участь у руханці, обговорити необхідність ведення здорового способу життя. Особлива увага була приділена розповідям про шкідливі звички та їх негативний вплив на здоров’я кожного. Приємним бонусом стало нанесення патріотичного аквагриму, що неабияк потішило присутню малечу.

Заряд бадьорого настрою, веселі емоції показали, що подібні заходи потрібні завжди, а щирі дитячі посмішки стали для організаторів найкращою оцінкою їх праці.

За матеріалами
Фейсбук сторінки Центру культури та дозвілля