КУ «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» провела акцію «Великодній кошик»

Дата: 14.04.2023 16:00

Вже другий рік ми відзначаємо Великдень в умовах воєного стану, і все що ми можемо зробити у ці дні це допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Традиційно напередодні Христового Воскресіння Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» організувала акцію «Великодній кошик». Спільними діями з благодійниками був зробленний невеликий внесок, щоб допомогти найбільш потребуючим категоріям населення з числа одиноких, осіб з інвалідністю, а також внутрішньопереміщеним особам, які перебувають у нас на обліку, зібрати свій пасхальний кошик.

КУ «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» виражає щирі слова подяки благодійникам, які долучилися до акції: Іващуку Сергію Петровичу, Возні Олені Василівні, Зацепанюк Ірині Олександрівні, Мислівській Світлані Анатолівні, Андрощук Наталі Ігорівні, Баліцькій Любові Василівні, Юрчук Олені Степанівні, Карпінській Любові Василівні, Кузьменку Павлу Борисовичу, також Мусіюк Інні Сергіївні, Лозінській Олені Феодосівні, Король Ірині Євстахівні, Федчишині Оксані Григорівні та працівникам комунальної установи. Завдяки вашій небайдужості підопічні Центру отримали пасочки до Великоднього столу.

Дуже приємно, що в наш важкий час є такі люди, які завжди готові допомогти іншим. Нехай ваше добро повертається вам та вашим родинам сторицею - відзначила директор установи Зоя Басок.

Також, користуючись нагодою комунальна установа вітає всіх з прийдешніми Великодніми святами та зиче міцного здоров’я, щастя, спокою в душі, Перемоги та Миру.

За матеріалами:
КУ «Центр надання соціальних послуг