Захід "Світле свято Великоднє"

Дата: 18.04.2023 15:10

Воскресіння Христа – одне з найбільших свят в церковному календарі. Це свято, яке споконвіку символізувало собою відродження, перемогу добра над злом. Сьогодні на перемогу добра над злом очікують всі українці, всі мають єдину, спільну мрію - знищення ворога зі сходу, через якого, вже який рік наші військовослужбовці зустрічають це світле свято в окопах.

З нагоди Великодня, Центром культури та дозвілля Білогірської селищної ради було організовано виставку великодніх пасок та проведено фольклорне дійство зустрічі весни. Виступ аматорських колективів, вихованців школи мистецтв, не залишили байдужим нікого з присутніх. По завершенню дійства, відвідувачі мали змогу оцінити великодні паски, приготовлені майстринями комунальних закладів та установ громади, а також фінансово підтримати Збройні сили України. Всі зібрані кошти та великодні смаколики вже найближчим часом будуть передані нашим військовослужбовцям, які продовжують боронити рідну землю.