Працівники Центральної бібліотеки організували зустріч поціновувачів квітникарства громади

Дата: 19.04.2023 11:18

З давніх-давен люди завжди віддавали особливу увагу квітам. Чому? Все дуже просто - вони зачаровують нас своєю красою, торкаються ніжно нашої душі, та прив'язують наші серця до рідного краю.

Учора, 18 квітня, працівниками КЗ «Білогірська центральна бібліотека» Білогірської селищної ради  була організована зустріч справжніх поціновувачів квітникарства, місцевих мешканок, яких об'єднує спільна любов до квітів. В теплій та дружній атмосфері запрошені на захід обмінялися досвідом вирощування декоративних рослин та квітів, поспілкувалися на спільні теми. Подібні заходи дуже важливі, адже красиві, охайні домогосподарства, це не тільки радість господарям, а й обличчя нашої громади.