Білогірський ансамбль в трійці кращих

Дата: 26.04.2023 14:34

Українська інструментальна музика завжди славилася своєю неповторною мелодійністю та емоційністю. Споконвіку вона являлася відображенням нашої культури і традицій. Це спадок всього українського народу, що передається з покоління в покоління. Приємно, що і наша громада має свого представника серед успішних інструментальних ансамблів.

25 квітня 2023 року на базі Шепетівського МБК відбувся огляд – конкурс ансамблів народних інструментів, який раз в два роки проводиться Хмельницьким ОНМЦ. Білогірська громада була представлена на ньому ансамблем «Народні музики». Про результати виступів говорить 2 місце з яким земляки повертаються додому.

Учасники колективу висловлюють слова подяки директору Західного хабу Віктору Корягіну, директору філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" Юрію Федорчаку та регіональному менеджеру благодійного фонду "МХП-Громаді" Людмилі Баранчук за допомогу у вирішенні організаційних питань.