ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 27.04.2023 16:51

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

в межах закупівлі

UA-2023-04-24-009889-a

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогірська селищна рада, 30200, вул. Шевченка,44, Шепетівського району, Хмельницької області. Код ЕДРПОУ 04403143. Замовник відповідає категорії згідно пункту 1 частини 4 статті 2 Закону.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Конструкційні матеріали ДК 021:2015: 44110000-4 (Профнастил НС – 57, коньок трикутний 3/1, самонарізи, ущільнювач НС-57 ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріали).

3. Очікувана вартість, обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення: 538 400,00 грн. (п’ятсот тридцять вісім тисяч чотириста гривень 00 коп.), у тому числі ПДВ. Ціна сформована відповідно до цін на ринку відповідної продукції.

4. Нормативно-правове регулювання. Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

5. Процедура закупівлі. Застосовується процедура відкриті торги з особливостями. Закупівля проводиться відповідно до потреб однієї із військових частин області.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування

Самонарізи

упаковки

Розмір 5,5х32 мм

Кількість в упаковці – 250 шт.

Тип покриття – цинк

5.

Ущільнювач  НС-57

Матеріал -  пінополіуретан

Сфера використання – для ущільнення гребенів

• товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки
  • товар (упаковка) повинен містити маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу: ідентифікувати Товар, його походження, дату виробництва. Упаковка повинна забезпечувати повне збереження Товару від різного роду пошкоджень і псування при перевезенні його будь-якими видами транспорту
  • товар повинен бути новим.
  • товар повинен бути непошкодженим, без слідів іржі.
  • строк гарантії на Товар – не менше 10 років.
  • переможець здійснює виїзд для проведення замірів
  • товар повинен відповідати вимогам ДСТУ 8802:2018 чи ТУ (учасник надає відповідний сертифікат)
  •  для підтвердження відповідності виробництва, на якому виготовляється товар, учасник повинен надати документ про відповідність, виданий органом з оцінки відповідності відповідної галузі акредитації, який підтверджує можливість виробника виготовляти запропонований до постачання товар учасником (атестат виробництва, схвалення (сертифікат) системи управління якості виробника тощо

-   транспортування Товару та розвантаження на склад Покупця здійснюється за рахунок

Продавця;

ДОСТАВКА ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ТОВАРУ.

Строк поставки товару: протягом 3 робочих днів  після подання заявки

Місце поставки товару: Учасник-переможець здійснює поставку та розвантаження товару власними силами на склад Покупця за адресою: 30200, Україна, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, смт. Білогір’я вул. Шевченка, 44 (Надати гарантійний лист).

Всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

У випадку, якщо учасник пропонує замовнику еквівалент Товару, то технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими від передбачених у технічних вимогах.

У випадку надання учасником еквіваленту він має надати порівняльну таблицю запропонованого товару з товаром, який вимагається Замовником.