З Днем вишиванки!

Дата: 18.05.2023 08:36

Шановні жителі Білогірської громади!

Прийміть мої щирі привітання з Днем Вишиванки, яке є одним з найважливіших свят для українського народу. Це свято символізує нашу національну ідентичність, єдність та гордість за багату культуру. Споконвіку вишиванка була для українців більше ніж одягом, це своєрідний оберіг, який захищає від злих сил і сповнює серця любов'ю до рідної землі.

У цей особливий день, не можна не згадати про наших військових, які хоробро боронять країну. Їх мужність, самовідданість і жертовність надають усім нам силу та натхнення. Нехай вдячність і підтримка супроводжують їх на кожному кроці, а наша Білогірська громада буде осередком патріотичного духу та співпраці.

З нагоди свята хочу побажати, щоб у наших серцях завжди палав вогонь любові до Батьківщини, нехай наша єдність буде непохитною, а спільні зусилля допоможуть розвивати і зміцнювати громаду. Бажаю всім процвітання, гармонії та головне миру.

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК