Дата: 17.05.2023 09:38

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, 11 квітня 2023 року Білогірською селищною радою було розміщено на офіційному селищної ради, у рубриці « Відділ освіти, туризму, молоді та спорту», повідомлення про проведення публічного громадського обговорення питання присвоєння Хорошівському ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області імені Героя України Романа Матвійця.

Громадське обговорення проводилося відповідно до Конституції України,  Закону України  "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій",  постанови Кабінету  Міністрів  України від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження Порядку  проведення  громадського обговорення під час розгляду  питань про присвоєння  юридичним особам  та об’єктам  права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать  фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат  історичних подій»;  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Організатором обговорення був відділ освіти, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи – колектив Хорошівського ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області

Громадське обговорення  пройшло  у формі зустрічі 19.04.2023 об 11.00 годині у приміщенні комунального закладу Хорошівський ліцей  Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області  за адресою: с. Хорошів, вул. Шкільна, 5.  Окрім того, приймалися зауваження та пропозиції і в електронній формі за вказаною в оголошенні адресою. При цьому, пропозицій чи зауважень на електронну адресу не поступило.

Щодо результатів обговорення питання громадою с. Хорошів  на зустрічі 19 квітня 2023 року ( протокол зборів від 19.04.2023 №1 додається), то  громадяни села одноголосно підтримали пропозицію педагогічного колективу Хорошівського ліцею щодо присвоєння закладу імені Героя України Романа Матвійця.

Зазначене  звернення буде   доведено  до відома депутатів селищної ради для врахування при прийнятті рішення  щодо присвоєння Хорошівському ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області імені Героя України Романа Матвійця.