Чин похорону загиблого Героя – Ксеншкевича Сергія Леонтійовича

Дата: 24.05.2023 16:14

Білогірська громада знову в жалобі, знову місцеві жителі навколішки зустрічають Героя, який повернувся додому, тепер назавжди.

Ксеншкевич Сергій Леонтійович ніс військову службу на Луганщині, поблизу Кремінної, біля якої інтенсивні бої не стихають вже більше, як півроку. Вірний присязі він до останнього боронив українську землю. 17 травня, разом з побратимами виконуючи бойове завдання в районі села Червонопопівка, вони зійшлися в нерівному бою з противником. Тієї ночі, близько опівночі, захисник отримав поранення несумісне з життям.

Прощання з військовим відбулося сьогодні. Провести Героя в останню путь прийшло декілька сотень білогірчан. Живий коридор вистелений квітами, сльози близьких, навіть мужні побратими, які прибули, щоб попрощатися з бійцем, заледве стримували емоції…

Білогірська селищна рада виражає щирі слова співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Нехай Господь прийме душу Сергія там, де праведні спочивають. Вічна пам’ять Герою!