Конкурси до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 26.05.2023 14:19

Білогірська селищна рада до Міжнародного дня захисту дітей оголошує конкурси на краще фото на тему:
«Миттєвості сімейного щастя» і «Мій домашній улюбленець».

Метою конкурсу є популяризація сімейних цінностей, піклування про дітей та формування у них турботи про навколишній світ.

Вимоги: участь у конкурсі приймають жителі Білогірської громади та внутрішньо-переміщені особи. Фото у кількості не більше трьох на один конкурс надсилати з 26 травня по 1 червня 2023 року включно на електронну адресу служби у справах дітей bilogditu@ukr.net з позначкою «На конкурс», вказавши його назву та автора. Надсилаючи фото, його автор дає згоду на розміщення фото на сайті громади, в соціальних мережах та його друк.

Фотографії для участі у конкурсі можуть бути відхилені в наступних випадках:

• не відповідають тематиці конкурсу;
  • не чітке зображення.

Усі фото, які прийматимуть участь у конкурсі будуть розміщені на офіційному сайті Білогірської селищної ради та в соціальних мережах.

Призові місця (1, 2, 3) будуть визначені шляхом найбільшої кількості вподобайок. Переможці фотоконкурсів будуть нагороджені призами.

Визначення переможців та їх нагородження відбудеться на дитячому святі «Разом до перемоги», яке відбудеться 4 червня 2023 року в парку, по вул. Шевченка (навпроти Приватбанку). Початок заходу о 13 год.