До уваги бджолярів! Обприскування сільськогосподарських культур

Дата: 30.05.2023 09:05

До уваги бджолярів!

Згідно з повідомленням ТОВ НВА "Перлина Поділля"!

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями, виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами сільськогосподарських культур, запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл, - ТОВ НВА ”ПЕРЛИНА ПОДІЛЛЯ” повідомляє про те, що у період з 30 травня по 04 червня 2023 року (обидві дати включно) товариством буде проводитися обприскування засобами захисту рослин посівів ріпаку, що розташовані на території:

Старостинського округу №4 (с. Вікнини, с. Дзвінки, ,с. Надишень, с. Коритне, с. Ювківці, с. Залужжя, с. Вікентове, с. Шельвів, с. Корниця);
Старостинського округу №6 (с. Гулівці, с. Синютки, с. Жижниківці, с. Тростянка);
Старостинського округу №10 (с. Переросле, с. Червоне, с. Козин, с. Йосипівні, с. Гурщина, с. Загірці);
Старостинського округу №11 (с. Велика Боровиця, с. Іванівка, с. Мала Боровиця, с. Зіньки, с. Загребля, с. Карпилівка, с. Заріччя).