З Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:12

Шановні діти та батьки!

1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, яке завжди було святом добра, щирих емоцій та посмішок. Чи є для дорослих хтось цінніший за дітей? Чи зможе щось зрівнятися з турботою, любов'ю батьків, їх захистом? На жаль, ми живемо в дуже складні часи, коли поняття захисту дітей, як ніколи актуальне. Тисячі українців були змушені взяти зброю до рук і боронити  найдорожчих для себе людей від російського зла.

Дитинство - золота пора, проте, через ворога, цінності дитинства для українців сильно змінилися. Сучасні мрії дітвори - це повернення з війни близьких, це відсутність повітряних тривог, це мирне небо над головою. В цей день хотілося б побажати, щоб ці дитячі мрії здійснилися, як найшвидше, адже це той самий випадок, коли мрії малечі і дорослих співпадають.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей хотілося б побажати також злагоди сім'ям, довіри і якісної комунікації. Нехай між батьками та дітьми завжди панує дружба та взаєморозуміння. Миру кожному з нас та Божого захисту!

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК