22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 13:15

22 червня в нашій країні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, трагічна дата для усіх, адже в цей день 82 роки тому нацистська Німеччина вторглася на українську землю, тим самим принісши з собою Другу світову війну.

Наслідки тієї війни по справжньому жахливі: мільйони загиблих та поранених, десятки тисяч зруйнованих населених пунктів та об’єктів інфраструктури по всій країні. Важкі втрати у тій війні були й для Білогірського краю, який втратив близько трьох тисяч місцевих захисників.

В знак пам’яті по полеглим воїнам односельцям у роки Другої світової війни, сьогодні, представники Білогірської селищної ради, Центру культури і дозвілля та ветеранської організації вшанували загиблих Героїв поклавши квіти до пам’ятних знаків.