Тематичний захід "Герої не вмирають доки пам'ять про них жива"

Дата: 28.06.2023 14:05

Алея Слави Білогірської громади – місце смутку та скорботи для кожного жителя нашого краю. Жорстока війна забирає найкращих, справжніх захисників, які пожертвували собою заради захисту майбутнього держави, молодих поколінь.

Боляче дивитися, як швидко зростає кількість пам’ятних знаків на алеї, ще важче дивитися на портрети наших земляків - молодих хлопців, зрілих чоловіків, які загинули від зброї російського ворога. Неможливо передати повноту скорботи в очах батьків, які втратили найцінніше.

Обов’язок кожного жителя нашого краю шанувати пам’ять про місцевих захисників, усвідомлювати ціну, яку вони заплатили за те, щоб війна не прийшла у наші домівки. Сьогодні, до Дня Конституції України відбувся тематичний захід "Герої не вмирають доки пам'ять про них жива" організований Центром культури та дозвілля. В ході заходу відбулося освячення та відкриття нових пам’ятних знаків воїнам-односельцям. Перед присутніми виступили Білогірський селищний голова Василь Мельник та начальник 4 відділення РТЦК та СП Ігор Новосядлий, які подякували запрошеним батькам за справжніх Героїв, яких вони виховали. Вічна пам’ять захисникам!