Білогірська громада попрощалась з військовим ЗСУ Рабчевським Володимиром

Дата: 24.07.2023 15:08

Чорне крило смерті знову торкнулося нашу громаду. Ще одна страшна втрата земляка, який загинув захищаючи рідну землю від російського ворога.

Рабчевський Володимир Володимирович ніс службу на Донеччині. Бої в районі Лиману останніми тижнями були чи не найважчими по усій лінії фронту і саме під час одного з зіткнень й обірвалося життя бійця. Поранення, яке отримав військовий 13 липня поблизу населеного пункту Торське виявилося несумісним з життям.

Сьогодні, 24 липня, відбулося прощання з воїном. З усіх куточків села Квітневе та прилеглих населених пунктів вийшли небайдужі мешканці, щоб зустріти свого односельчанина. Живий коридор, утворений людьми з болем у серцях, розтягнувся до рідного дому захисника. Сльози гіркого розпачу рідних та близьких розбавляв тихий шелест жовто-блакитних прапорів. Громада навколішки зустрічала свого Героя, який повернувся додому, повернувся назавжди. Вічна пам’ять!  Щирі слова співчуття родині загиблого.