26 липня 2023 року відбудеться захід "Інструменти підтримки бізнесу" серед місцевого бізнесу

Дата: 25.07.2023 15:59

Хмельницька обласна військова адміністрація спільно з Координаційним штабом підтримки бізнесу та Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області проводитимуть зустріч з представниками малого та середнього підприємництва Хмельницької області на тему "Інструменти підтримки бізнесу."

Дата проведення заходу: 26 липня 2023 року. Тривалість заходу: 11:00 -12.45 год., реєстрація о 10.30 год.

В програмі заходу:

1. Державні та обласні програми підтримки бізнесу.
2. Актуальні кредитні продукти для бізнесу (АТ «Ощадбанк»; АТ «Укрексімбанк, АТ КБ «Приватбанк»).
3. Історії успіху (фермерське господарства «Колос», молочна сімейна ферма «Родинне молоко», ферма мікрозелені «TRAVA»).
4. Компенсаційні виплати роботодавцям за працевлаштування безробітних та ВПО.
5. Міжнародні програми підтримки бізнесу.

Місце проведення: м.Хмельницький (детальна інформація про місце проведення зустрічі буде надіслана підтвердженим учасникам/учасницям заходу).

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у заході, заповніть реєстраційну форму до 20.00 год. 25 липня 2023 року за посиланням.
У разі виникнення запитань, пишіть на: ard.khm.org@gmail.com.