З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 09:48

Шановна громадо!

З нагоди Дня Української Державності прийміть від мене щирі слова привітання! Це особливий день для нашої країни, яка крізь віки відстоює свою незалежність, свій суверенітет. Цей день чудова нагода пригадати нашу багатовікову історію, яка сягає часів заснування Києва, часів Володимира Великого та Хрещення Русі. Цей день - нагадування всьому світові, що українська державність існувала задовго до появи московії, нагадати те, що так наполегливо російські історики намагаються обернути на свій лад.

Сьогодні державність для нас — це не лише символ і знак нашої самостійності, а й велика відповідальність перед минулими та майбутніми поколіннями українців. Наш обов’язок пам’ятати про те, якою ціною Україні дається наша державність: скільки життів було віддано кращими синами українського народу, скільки крові проливається кожного дня заради існування України.

В цей день хотілося б подякувати усім нашим захисникам, які жертвують собою крок за кроком наближаючи перемогу. Віримо в вашу міць, відвагу та силу духу. Хочу подякувати усім, хто допомагає військовим, робить свій внесок в розвиток нашої громади та країни. Лише разом ми переможемо та збережемо українську державність.

Слава Україні! З Днем Української Державності!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК