З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 09:36

Шановні педагоги, учні, батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року. День знань – це свято мудрості, добра та відкриттів. Цей день особливий для кожного, адже з нього розпочинається нова сторінка життя. Попереду цікавий і в той же час нелегкий шлях до пізнання.

Вторгнення російського окупанта на українську територію докорінно змінило життя кожного. Чимало батьків дітей нашої громади замість того, щоб проводжати своїх школяриків в школу змушені боронити країну. Наш обов'язок цінити це, пам’ятати про їхній подвиг, адже саме завдяки нашим військовим, в українських школах під синьо-жовтим прапором сьогодні знову лунає перший дзвінок.

Перше вересня – всенародне свято: для дітей, батьків, вчителів, вихователів. В цей день хотілося б побажати школярам, цінити момент, адже шкільні роки, одні з найкращих, щоправда, зазвичай, розуміння цього приходить з часом. Батькам та педагогам хочу побажати терпіння: виховувати, направляти на вірний шлях, навчати – задача не з простих, але саме від вас залежить, якими виростуть наші діти і яким буде майбутнє України. Швидкої нам усім перемоги та повернення до мирного життя!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК