Семінар на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в підприємствах, установах та організаціях Білогірської територіальної громади»

Дата: 29.09.2023 16:18

29 вересня 2023 року в великому залі Білогірської селищної ради, під головуванням директорки Державного архіву Хмельницької області Катерини Бурдуваліс, відбувся семінар на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в підприємствах, установах та організаціях Білогірської територіальної громади».

Під час семінару архівним установам громади та всім присутнім зацікавленим особам було надано методично-практичну допомогу з питань організації роботи, діловодства, архівної справи в цілому. На зустрічі також були присутні перший заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Богдан Маршук, працівники Архівного відділу Шепетівської райдержадміністрації, керівники і відповідальні за діловодство Білогірської територіальної громади.

По завершенню семінару Білогірський селищний голова Василь Мельник обговорив з керівництвом Держархіву області питання забезпечення збереженості документів НАФ, кадрове і матеріально-технічне забезпечення, також були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю.