З Днем захисників та захисниць України!

Дата: 01.10.2023 07:49

Шановні захисники та захисниці, відважні сини й дочки українського народу!

З нагоди Дня захисників та захисниць України прийміть щирі слова привітання та вдячності. Сьогодні, коли наша держава протистоїть російському агресору, саме від вас, вашої хоробрості, самовідданості, героїзму залежить майбутнє нашої країни. Кожен з вас зробив для себе непростий вибір: жертвуючи своїм здоров’ям, особистим життям, долаючи нелюдські випробування, ви кожного дня наближаєте українську перемогу. Честь і хвала вам, за ваші подвиги й жертовність.

День захисника та захисниць України не випадково відзначається одного дня зі Святою Покровою, яка здавна була покровителькою українського козацтва. Хотілося б побажати, щоб кожен наш воїн, кожен військовослужбовець завжди мав захист вищих сил. Бажаю, щоб жорстока війна, яка принесла горе та страждання в українські сім’ї, нарешті завершилася нашою перемогою. Міцного здоров’я нашим захисникам та захисницям, витримки та надійних побратимів. Низький уклін вам та вічна пам’ять усім Героям, які загинули в боротьбі за вільну Україну. Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК