З Міжнародним днем музики!

Дата: 01.10.2023 09:50

Шановні музиканти ЦКіД та закладів культури, колектив школи мистецтв, усі поціновувачі музики!

Споконвіку музика завжди була невід'ємною частиною життя людини. Це інструмент самовираження і натхнення, джерело непередаваних відчуттів та емоцій. Музика надихає, дає сили, це інтернаціональна мова, яка зрозуміла кожному.

Щорічно, 1 жовтня, наша країна відзначає Міжнародний день музики. В цей день хотілося б привітати усіх причетних до даного свята та висловити слова вдячності. Попри надскладну ситуацію в країні, ви продовжуєте прищеплювати любов молоді до прекрасного. Ви перетворюєте музику на зброю, організовуючи благодійні збори коштів для ЗСУ. Окрема подяка працівникам школи мистецтв, чиї вихованці гідно представляють нашу громаду на різноманітних конкурсах, що є головним підтвердженням високого рівня викладачів.

З нагоди вашого професійного свята хочу побажати миру, здоров'я та благополуччя. Нехай на струнах вашої душі звучать лише мажорні мелодії та, чим би ви не займалися, нехай вашим супутником завжди буде натхнення.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК