Патріотичний захід в місцевому відділені комплексної реабілітації осіб з інвалідністю

Дата: 02.10.2023 14:53

1 жовтня наша країна вперше відзначала День захисника і захисниць України та Покрову Пресвятої Богородиці за новим стилем. Відповідно до плану, сьогодні у відділені комплексної реабілітації осіб з інвалідністю відбувся тематичний захід до Дня захисників, який був пронизаний нотками патріотизму та вдячності українським бійцям за їх самопожертву.

Дуже чуттєвим став виступ вихованців відділення, які попри складні життєві обставини не лише не здаються, а й демонструють свої творчі здібності. Своєю майстерною грою на музичних інструментах тішили учні Білогірської школи мистецтв та місцевого ліцею. Про величезну роль в збереженні української незалежності та героїзм українських військових вели мову керуюча справами виконавчого комітету Юлія Панасюк, директорка КУ "Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради" Зоя Басок та керівник відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Ніна Укримська.