Захід до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 02.10.2023 17:57

Першого жовтня наша країна відзначала Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства, а й чудова нагода подякувати ветеранам нашої громади, трудівникам, які свого часу розбудовували Білогірщину, прославляли її, які зробили величезний внесок в наше сьогодення.

Сьогодні в головній залі Центру культури і дозвілля Білогірської селищної ради відбувся захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

Зі словами вдячності й привітаннями до присутніх звернулися секретар Білогірської селищної ради Юрій Загоруйко, директорка Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» Зоя Басок, голова ветеранської організації Білогірщини Микола Тищук, представники духовенства громади отець Степан Маковський, отець Олександр Теравський та отець Павло Горай.

Незмінна ведуча заходу Любов Особська знайшла хороше слово для кожного з присутніх, особливо слід відзначити народний аматорський ансамбль «Спомин», у виконанні якого звучали близькі серцю кожного композиції. Символічно, що виконавцями гурту є переважно особи поважного віку, які, проте, вразили всіх присутніх не лише співом, а й енергією та завзятістю.

Чудова атмосфера, яка панувала в залі, дозволила усім бодай на короткий період часу забути про проблеми й тривоги сьогодення. Щира вдячність всім, хто сьогодні взяв участь в заході та підтримав осіб похилого віку, адже в нашій громаді проживають чудові та гідні люди, які варті найкращого.

Віримо в Збройні сили України, Перемогу та Мир!