Список педагогічних працівників Білогірської селищної ради, які підлягають черговій атестації комісією ІІ рівня при відділі освіти, туризму, молоді та спорту у 2024 році

Дата: 09.10.2023 19:05

СПИСОК

1. Вознічук Віта Дмитрівна, директорка Денисівської гімназії Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
2. Довгошей Алла Вікторівна, керівник гуртка Будинку творчості школярів Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
3. Гикавчук Вікторія Богданівна, вчителька української мови та літератури Денисівської гімназії Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
4. Гусарчук Людмила Миколаївна, директорка Гулівецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
5. Іванчук Галина Вікторівна, вихователь Квітневського закладу дошкільної освіти «Ромашка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
6. Ковцун Альона Володимирівна, вихователь Залузького  закладу дошкільної освіти «Ромашка»Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
7. Корначук Інна Василівна, директорка  закладу дошкільної освіти «Перлинка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
8. Костюк Людмила Петрівна, директорка  Денисівського закладу дошкільної освіти «Струмочок».
9. Маєська Надія Михайлівна, вчитель історії Залузького ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
10. Мельник Людмила Станіславівна, директор та вчитель української мови та літератури Гулівецького ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
11. Мислівська Юлія Анатоліївна, директорка Будинку творчості школярів Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
12. Поліщук Лариса Анатоліївна, вихователька Залузького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
13. Пташко Тетяна Анатоліївна, директорка Юровецького ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
14. Рачок Тетяна Олександрівна, директорка Білогірського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Сонечко» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
15. Савіцька Людмила Володимирівна, директорка Квітневського закладу дошкільної освіти «Ромашка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
16. Сідь Ольга Павлівна, вчителька початкових клаів Денисівської гімназії Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
17. Сімонова Ольга Василівна, директорка Білогірського закладу дошкільної освіти «Струмочок» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
18. Стельмащук Ліліана Олександрівна, директор та вчитель історії Великоборовицького ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
19. Тунік Юрій Олександрович, директор Квітневського ліцею Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
20.Цахнева Світлана Григорівна, директорка Вільшаницького закладу дошкільної освіти «Золота рибка» Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.