З Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 07:11

Шановні працівники сільського господарства Білогірської громади!

Щорічно, у третю неділю листопада, наша країна відзначає ваше професійне свято. Цей день чудова нагода подякувати за той вагомий внесок, який ви робите в розвиток економіки України та нашої громади. Цей день – данина всім хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва, усім - хто не покладаючи рук працює на благо нашої держави, заради її розвитку та процвітання.

Свого часу ви вибрали для себе нелегку професію, адже не кожна людина здатна працювати на селі, ця праця специфічна і вимагає особливого відношення. Прокидатися до сходу сонця, трудитися, попри спекотну погоду, віддавати усього себе заради майбутнього врожаю – все це далеко не кожному до снаги, але не для вас.

З нагоди Дня працівників сільського господарства хочу побажати усім причетним міцного здоров’я, злагоди у сім’ях та мирного, блакитного неба над пшеничними полями України.  Нехай проблеми та природні стихії обходять стороною ваші господарства, а золотисті ниви завжди дарують лише щедрі врожаї.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК