Семінар-бесіда «Протидія та захист від домашнього насильства

Дата: 28.11.2023 11:15

24 листопада в Шепетівському районному секторі №1 філії ДУ "Центр пробації" у Хмельницькій області головним юристом сектору «Білогірського бюро правової допомоги» Віталієм МАТВІЙЧУКОМ з метою проведення профілактичної роботи із засудженими особами, які перебувають на обліку в органах пробації проведено семінар-бесіду «Протидія та захист від домашнього насильства".

Цього ж дня на виконання Меморандуму про взаємне співробітництво між Шепетівським місцевим центром з надання БВПД та Шепетівським районним сектором №1 філії ДУ "Центр пробації" у Хмельницькій області, з метою розширення можливостей отримання безкоштовної правової допомоги, надання соціальних юридичних послуг, головний юрист сектору «Білогірського бюро правової допомоги» Віталій МАТВІЙЧУК спільно з працівниками Шепетівського районного сектору №1 філії ДУ "Центр пробації" у Хмельницькій області, в рамках створення діючого мобільного  консультаційного пункту провели консультування для осіб, які перебувають на обліку з правових питань. За консультацією звернулась 4 особи.