Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Електрична енергія

Дата: 13.12.2023 09:52

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) в межах закупівлі  UA-2023-12-11-012721-a

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогірський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Сонечко", 30200, вул. вул. Івана Франка 2А, Шепетівського району, Хмельницької області. Код ЕДРПОУ 26431815. Замовник відповідає категорії згідно пункту 1 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія).

3. Код згідно з КЕКВ (для бюджетних коштів): 2273

4. Очікувана вартість, обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення: 249359 ,40  грн. (двісті сорок дев’ять тисяч триста п’ятдесят дев’ять  гривень 40 коп.), у тому числі ПДВ.
Ціна сформована відповідно до цін на ринку відповідної продукції.
Очікуваний обсяг постачання: 28 662 кВт/год

5. Нормативно-правове регулювання. Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

6. Процедура закупівлі. Застосовується процедура відкриті торги з особливостями.

7. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: грудень  2023 року

8. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 30200, Україна, Хмельницька обл., Шепетівський район, Білогірський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Сонечко", , точки комерційного обліку об’єктів споживача.

Строк поставки товару: з 01.01.2024р. по 31.12.2024 року