З Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 18:00

Шановна громадо!

Підходить до завершення 2023 рік. Рік, що минає, був одним із найскладніших в історії нашої країни: втрати захисників, боротьба за існування, постійні виклики. Україна показала всьому світу свою силу та рішучість. Наша держава встояла, зберегла свою незалежність, попри терор російського ворога та його цинічні плани. Цей рік згуртував всіх нас, ми вкотре довели, що наша нація - непереможна!

Новий рік - це не лише свято, а й надія на зміни та світле майбутнє. Це нова сторінка у житті, і хочеться вірити, що вона буде написана яскравими фарбами. Бажаю, щоб Рік Дракона приніс таке довгоочікуване для кожного з нас закінчення війни та перемогу. Нехай всі захисники повернуться додому, де на них чекають люблячі родини, а усі труднощі залишаються у році, що минає.

Міцного здоров'я усім, благополуччя та достатку. Щирі слова подяки нашим Захисникам та Захисницям - ви наша надія, опора та впевненість у завтрашньому дні. З прийдешнім Новим Роком!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК