З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 08:20

Шановна громадо!

День Соборності України - визначне свято для нашої держави. 105 років тому відбулася подія, яка засвідчила прагнення українців жити у вільній, соборній Україні. 22 січня 1919 року назавжди увійшло в історію, адже, тоді було проголошено Акт Злуки УНР і ЗУНР. День, який об'єднав Україну. Схід і захід - разом, так було століття тому, так буде завжди.

Важливий день для нашого народу... Попри протиріччя - українці завжди відзначалися єдністю та любов'ю до рідної землі. Не перший рік наші бійці зі східних та західних регіонів пліч-о-пліч б'ються проти окупанта. Приналежність до певного регіону ніколи не була причиною залишатися осторонь.

Сьогодні ми вшановуємо усіх, хто віддав своє життя за незалежність. Щирі слова вдячності усім, хто продовжує справу українських патріотів, захищаючи державу від ворога. Вірю, що розум і любов до рідного краю об'єднає усіх для здійснення високої мети – перемоги над агресором. В єдності наша сила!

З повагою - Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК