Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

В Білогірській громаді відзначили День Соборності України

Дата: 23.01.2024 08:56
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

День Соборності України визначне свято для нашої держави, яке знаменує собою єдність, дружбу та неподільність всіх регіонів країни. В цей день, 105 років тому, відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Подія, яка стала результатом багатовікової боротьби за українську державу. 

За хорошою традицією, учора, на кордоні Хмельницької та Тернопільської областей, між селами Ходаки та Зіньки зустрілися представники Білогірської та Шумської громади. Білогірський селищний голова Василь Мельник спільно з очільником сусідньої громади Вадимом Боярським та заступницею голови Шепетівської РВА Ольгою Лащ вшанували пам'ять українських героїв, які віддали своє життя за соборну Україну, поклавши квіти до пам'ятного знаку.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь