730 днів незламності!

Дата: 24.02.2024 08:41

Шановна громадо!

24 лютого 2022 року – страшний день для нашої країни. День, коли російський ворог розпочав своє повномасштабне вторгнення. Події того дня назавжди закарбувалися в пам’яті. В один момент мирне життя мільйонів українців було жорстоко зруйноване.

За ці два роки ми пережили багато: біль втрат, страх за майбутнє, розлуку з близькими. З іншої сторони, ми відчули неймовірну силу єднання нашого народу, його стійкість та незламність, гордість за українських військових.

Ціна, яку платить держава за незалежність, надто висока. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто загинув за свободу України. Ми дякуємо нашим воїнам ЗСУ, Нацгвардії, теробороні, рятувальникам, усім, хто боронить землю від окупанта.

Два роки тому росія хотіла стерти Україну з лиця землі. Але вона прорахувалась. Наш народ не здався. Військові доведуть справу до кінця і зроблять все для того, що 24 лютого стало для ворогів днем найжахливішої помилки. Слава Україні!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК