Конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT у Хмельницькій області

Дата: 01.03.2024 10:31

Тобі від 14-ти до 24-х років? У тебе є команда від трьох до п'яти молодих людей? Маєш бажання розвивати свої софт скіли? Хочеш вирішити актуальну проблему в навчальному закладі/місті/громаді? Тоді тобі точно до нас!

ГО «Заходи» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії відкриває конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT у Хмельницькій області.

Ця програма створена для підлітків та молоді. Усе, що потрібно для участі, — це команда та розуміння проблеми, яку ви хочете вирішити. Програма UPSHIFT надасть тобі можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати ресурси на їх впровадження та стати змінотворцем чи змінотворчинею.

Програма UPSHIFT триває до 4-х місяців і має наступні етапи:

• подання заявок командами;
• розгляд заявок та визначення команд, які будуть запрошені на онлайн-зустрічі;
• проведення онлайн-зустрічей та визначення команд, які візьмуть участь у буткемпі (спеціальному тренінгу UPSHIFT, створеному за методологією Human Centered Design (людино орієнтований дизайн);
• 3-х годинна онлайн-зустріч, під час якої команди знайомляться з програмою UPSHIFT, з менторами/менторками та проходять фазу натхнення/дослідження;
• участь десяти команд у буткемпі в режимі офлайн протягом 4-х днів, розробка концепції проєктів та їх презентація експертам;
• протягом 10 днів, після презентації концепцій на буткемпі, команди допрацювують проєкти та формують бюджети для їх реалізації;
• після затвердження бюджету кожна команда приступає до реалізації свого проєкту (12 тижнів від дати закінчення буткемпу).

Що потрібно для участі у відборі?

• Сформувати команду з 3-5 учасників/учасниць віком від 14 до 24 років;
• визначити контактну особу, яка буде вести комунікацію від імені команди;
• визначити та описати в анкеті проблему, яку б твоя команда хотіла вирішити. Мати готове рішення або проєкт не потрібно.

Зосередься саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які ти хочеш подолати. У процесі роботи в UPSHIFT ти зможеш знайти інноваційне рішення для цієї проблеми; заповнити анкету для участі.

Заповнити анкету для участі у 5-ій хвилі потрібно не пізніше 24 березня 2024 року, 23:59

Дати 5-ої хвилі: Старт хвилі Апшифт: орієнтовно 2 квітня (онлайн). Буткемп: 11-14 квітня, м. Хмельницький (офлайн). Усі витрати для участі у буткемпі покриваються за рахунок організаторів.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Якщо матимеш питання, пиши на електронну пошту: upshift.khmelnytskyi@gmail.com.