З Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 07:50

Дорогі наші жінки!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!

Це свято весни, краси, любові та надії. Останніми роками воно набуло особливого значення, адже ми відзначаємо його в час жорстокої війни, яку росія розв'язала проти нашого народу.

Хочу висловити безмежну повагу кожній представниці прекрасної статті за стійкість, мужність та нескореність. Ви – берегині нашого роду, опора для своїх чоловіків, синів, братів. Ви даруєте життя, тепло та любов, даєте натхнення боротися. Ваша підтримка в тилу, ваша допомога військовим - безцінні.

Важко передати словами вдячність матерям, чиї діти зі зброєю в руках боронять країну. Низький уклін перед матерями загиблих Героїв. Ви виховали справжніх захисників держави. Те, наскільки хоробро Україна протистоїть ворогу і ваша заслуга.

В цей день хочу побажати усім жінкам міцного здоров'я, щастя, добра, любові та турботи! Миру кожній сім’ї та швидкого повернення наших захисників додому з перемогою!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК