До уваги людей, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор

Дата: 09.04.2024 09:58

Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОВА інформує про те, що з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків створена громадська спілка «Центр відповідальної гри» (RGC).

RGC спільно із Міністерством соціальної політики України напрацьовано проект Державного стандарту надання соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю.

Також RGC створив центр соціально-психологічної підтримки «Простір життя» (центр), в якому люди, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор, зможуть отримати комплексну допомогу (психологічну, соціальну, правову тощо), а також прослухати курс лекцій з  цієї тематики. Для цього RGC, зокрема, набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю.

Контакти центру: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 11. Гаряча лінія: 0(800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).