З Днем пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 08:39

Шановна громадо!

8 травня ми відзначаємо День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день, коли знову над нашою мирною землею нависла темна хмара війни, ми з особливою гостротою усвідомлюємо велич подвигу воїнів-визволителів. 79 років тому хоробрі сини нашого народу допомогли світовій спільноті здолати агресора, показавши свій героїзм. Вірю, що й цього разу добро переможе зло.

Наші сучасні герої – мужні воїни української армії – з честю продовжують справу своїх дідів та прадідів. Сьогодні вони боронять рідну землю від російського агресора, який прагне повторити жахіття Другої світової. Їхня стійкість та віра у перемогу дають нам надію на світле майбутнє.

В цей день ми згадуємо всіх, хто не повернувся з поля бою, хто віддав своє життя за мирне небо. Їх подвиг буде вічно жити в наших серцях.

Пам'ять про загиблих та шана до живих ветеранів – наш священний обов'язок. Честь і слава ветеранам! Вічна пам’ять полеглим Героям!

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК