З Днем матері!

Дата: 12.05.2024 07:18

Шановні жительки громади, берегині!

Прийміть щирі привітання з прекрасним святом – Днем матері!

Цей день має особливе значення, адже немає нічого сильнішого ніж материнська любов, турбота та жертовність. Війна, яку розпочала росія проти України, змусила багатьох синів та дочок піти на фронт, захищати нашу землю, свої сім'ї та майбутнє.

Важко уявити, що відчуває матір проводжаючи дитину на фронт, коли тривалий час немає звістки. Проте, навіть в такі складні часи ви залишаєтеся опорою та підтримкою не лише для своїх дітей, а й для всієї країни.

Ваша безмежна любов, самовідданість дають нашим воїнам сили і наснагу. Ви виховали Героїв, від яких залежить доля держави, за що хочеться сказати вам щирі слова подяки.

В цей день бажаю усім матерям швидкого завершення війни та повернення захисників у рідні домівки. Міцного здоров’я вам, невичерпної енергії та душевного спокою.

Низький уклін матерям, чиї сини загинули захищаючи країну. Сумуємо разом з вами.

З повагою – Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК