З Днем останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 15:16

Дорогі вчителі, випускники, школярі!

Щиро вітаю вас з чудовим святом - Днем останнього дзвоника!

Сьогодні дзвінки пролунали в багатьох школах нашої громади, оголосивши завершення навчального року. Ще для декількох шкіл освітній процес завершиться на наступному тижні. Цей день особливий для кожного, адже, якщо для школярів та вчителів - це можливість відпочити, відновити сили, то для одинадцятикласників цей день – кінець шкільного життя та початок нового, незвіданого шляху.

Хотілося б звернутися до випускників: ви пройшли довгий шлях, здобуваючи знання, навички та вміння. Завдяки праці, старанню і наполегливості ви досягли вагомих успіхів. Ви гордість своїх батьків, вчителів та всієї громади!

Щира подяка вчителям, які багато років ділилися з вами знаннями та досвідом, вірили у ваші можливості, допомагали вам розкрити свій потенціал.

Зі святом усіх причетних! Нехай ваше життя буде сповнене яскравих подій, цікавих відкриттів та гідних звершень!

З повагою,
Білогірський селищний голова