Полеглого Героя з Білогірської громади посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня
Дата: 07.06.2024 15:28
Кількість переглядів: 48
Незалежність дається нашій державі надто високою ціною. Україна втрачає найдорожче - хоробрих захисників, які в боротьбі з російським агресором б'ються до останнього, інколи, ціною свого власного життя.
Один з Героїв сучасності - Павлішен Юрій Антонович, який загинув 16 січня 2023 року під час мінометного обстрілу ворога. Напередодні, Указом Президента України від 2 січня 2024 року №2/2024 воїн був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, який був вручений дружині полеглого бійця головою Шепетівської РДА Олексієм Глушаковим.
Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають, поки пам'ять про них жива!