«Дія. Цифрова освіта», як спосіб реалізації прав на якісну та доступну освіту

Дата: 30.07.2024 18:45

До уваги мешканців громади!

В Україні продовжується впровадження проєкту «Дія. Цифрова освіта», що стартував у 2020 році та був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках. Сьогодні, веб-портал цифрової освіти osvita.diia.gov.ua призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами, що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним.

Наразі, на сайті Дія.Освіта для охочих отримати нові знання доступні:

• освітні серіали;
  • тести;
  • симулятори;
  • гайди;
  • вебінари;
  • подкасти та інші різноманітні події.